Slide1 Slide2 Slide3

News - reklama w sieci

Strony statyczne i dynamiczne

Zlecając wykonanie strony, zostaniemy postawieni przed wyborem odnośnie rodzaju...

Szybka budowa strony WWW

Istnieje obecnie wiele sposobów na budowę pięknej strony internetowej, która s...

Wirtualni pomocnicy dla firmy

Wirtualne biuro to znakomita i nowoczesna propozycja wspierania firmy na każdym...

Zabezpiecz swój komputer przed zagrożeniami płynącymi z Internetu.

Każdy komputer po nawiązaniu łącza z Internetem uruchamia przepływ danych zarówno do sieci, jak i z sieci do komputera, nawet w momencie, kiedy nie odczytujemy poczty i nie przeglądamy stron internetowych. Wszystkie dane służą do prawidłowego działania sieci, jednak bardzo często zdarza się, że niektóre wiadomości wysyłane są przez osoby o złych zamiarach.

Więcej…

Internet to, jak wiadomo, potężne narzędzie i daje wiele możliwości. Możemy dzięki niemu poszerzać swoją wiedzę, oglądać filmy, również te, które nie pojawiają się w naszym kraju, a także czytać książki, prowadzić wideo-rozmowy z rodziną i przyjaciółmi z daleka.

Internet daje nam również szanse na zawieranie przyjaźni, na dzielenie się swoimi przemyśleniami, a także na pracę zdalną. Niestety, obok tak wielu szans, pojawia się równie wiele zagrożeń.

Więcej…

Podczas wykonywania rachunków zwykle nie zwraca się uwagi na to ile potrzeba cyfr dziesiętnych żeby wyrazić daną liczbę.

Fizycy szacując, że istnieje we wszechświecie pewna liczba elektronów, nie niepokoją się faktem, że do zapisania tej liczby potrzeba 81 cyfr dziesiętnych. Jeśli ktoś, kto oblicza wartość funkcji przy pomocy ołówka i papieru, potrzebuje odpowiedzi z sześcioma cyframi znaczącymi, to wyznacza po prostu wynik pośredni z siedmioma cyframi. W przypadku komputerów sytuacja jest zupełnie inna.

Więcej…
Przydatne oprogramowanie dla biznesu

Programów dla firm jest obecnie na rynku naprawdę wiele. Można więc swobodnie wybrać te, które są nam najbardziej potrzebne. Wiele z nich należy do grupy programów bazowych. Są to między innymi programy księgowe, kadrowo-płacowe, moduły do zarządzania relacjami z klientem czy pomocne aplikacje do fakturowania. Inne z kolei są już nieco bardziej wyspecjalizowane, tak jak programy magazynowe, sprzedażowe czy transportowe.

Ponadto, na rynku dostępnych jest sporo modułów dedykowanych poszczególnym firmom. Nietrudno znaleźć ciekawe aplikacje dla firm handlowych, transportowych, budowlanych, produkcyjnych, ale również sekretariatów czy biur rachunkowych.

Tego typu oprogramowania są także dostępne w wersji szytej na miarę. Proces ich przygotowania obejmuje analizę potrzeb, projektowanie programu, wdrażanie czyli użytkowanie go oraz ewaluację efektu końcowego. Na uwagę zasługuje wiele programów dla firm, ale ostatnio szczególnie popularne są aplikacje do sprawnego zarządzania magazynem. Nowoczesne programy magazynowe mają wiele zalet i coraz częściej przekonują się o tym właściciele firm. Program do magazynu jest nieoceniony zarówno w małej jak i dużej firmie. Pozwala na koordynowanie pracy magazynu, sprawne zarządzanie nim oraz dokonywanie zawsze adekwatnych zamówień nowych produktów. Ponadto, można stale monitorować stan magazynu, zawsze wiemy, kiedy i co się kończy oraz w jakiejś ilości musimy zamówić nowe towary.

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie dają nam nowoczesne programy magazynowe. Można je użytkować samodzielnie lub ciekawie zintegrować z innymi modułami, między innymi aplikacjami do fakturowania czy programami sprzedażowymi. Tworzy się wtedy kompletny system do zarządzania firmą lub przynajmniej jednym z jej działów. Aby z kolei poprawić komunikację między poszczególnymi działami oraz komunikację pomiędzy klientem a firmą, warto zainwestować w nowoczesne programy do zarządzania relacjami z klientem. Dzięki aplikacji są one trwalsze, a ich jakość jest o wiele lepsza.

 
Popularne programy dla firm

Programy dla firm są coraz bardziej popularne. Wielu właścicieli przedsiębiorstw przekonuje się do nich, z uwagi na liczne zalety tego typu narzędzi. Z nimi możliwe jest bo

Systemy informatyczne - ERP, CRM

Dobre systemy informatyczne są pożądane w każdym przedsiębiorstwie. Będzie można dzięki nim nie tylko zaoszczędzić wiele czasu pracowników, ale również sprawić, że ich działania będą bardziej wydajne.

Programy dla firm transportowych

Firmy transportowe chętnie korzystają z nowoczesnych programów i aplikacji, które wspomagają codzienna pracę jak i przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy poszczególnych działów.

Grafika

Aparat z ultrazoomem, czy warto?

Obecnie praktycznie każdy z nas ma przynajmniej jeden aparat fotograficzny, bo z jednej strony tego rodzaju sprzęt staj...

Hosting fotografii

Wakacje to dla wielu zdecydowanie najprzyjemniejsza część roku. Większość z nas objeżdża w tym czasie wiele interesują...

Programy do grafiki internetowej

Jest wiele ciekawych programów do tworzenia grafiki internetowej. Jednym z nich jest PhotoImpact. To rozbudowane i pro...

Reklama w sieci

Skuteczny e-mailing w pigułce

Któż z nas nie posiada własnego konta pocztowego? Chyba trudno znaleźć taką oso...

Podstawy reklamy w sieci

Powstanie reklamy sprawiło, że mamy o wiele możliwości w prowadzeniu naszej fir...

Reklama w sieci

Wiele firm zastanawia się dziś, czy opłaca się reklamować się w sieci. Zgłaszaj...